Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai palīdzētu Jums uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, maksimāli atbilstošu Jūsu interesēm. Lai izmantotu vietni ar pilnu komfortu, apstipriniet lūdzu sīkdatņu failu pieņemšanu mūsu vietnē. Papildus informāciju par sīkdatņu failiem (cookies) lūdzu iepazīstieties ar mūsu konfidencialitātes politiku (Privacy policy).

Pieņemt Noraidīt

Risinājumu konsultants

Padomi modernizācijai

Nomainot veco apkures sistēmu, jums ir daži varianti rīcībai: var modernizēt esošo tehnoloģiju un palielināt sistēmas efektivitāti. Jeb var samazināt atkarību no energonesēju cenu kāpšanos pārejot pakāpeniski vai pilnībā uz atjaunojamo enerģiju. Mēs parādīsim ko darīt, lai apkures sistēmas nomainīšana pilnībā būtu attaisnota.

Padomi jaunām ēkām

Jaunai apkures sistēmai ir jābūt maksimāli ekonomiskai, efektīvai un ekoloģiski tīrai. Labāk pielāgota apkures sistēma ir atkarīga no jūsu vēlmēm: Kādam enerģijas avotam jūs dosiet priekšrocību? Cik liela daudzumā ir jūsu apkures vajadzības? Kāda siltuma padošanas formai jābūt? Ar padomu un konsultāciju palīdzību mēs varam piedāvāt jums vislabāk pielāgotu jums apkures sistēmu.