Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai palīdzētu Jums uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, maksimāli atbilstošu Jūsu interesēm. Lai izmantotu vietni ar pilnu komfortu, apstipriniet lūdzu sīkdatņu failu pieņemšanu mūsu vietnē. Papildus informāciju par sīkdatņu failiem (cookies) lūdzu iepazīstieties ar mūsu konfidencialitātes politiku (Privacy policy).

Pieņemt Noraidīt

Kā darbojās dažādas tehnoloģijas

Kondensācijas katli

Modernā gāzes kondensācijas tehnoloģija izmanto dūmgāzēs esošo papildus siltumenerģiju. Tādā veidā, kondensācijas katli veido lielāku efektivitāti ar mazākiem gāzes izmešiem, salīdzinājumā ar tradicionālām apkures iekārtām. Apkure ar kondensācijas sistēmas palīdzību ideāli noder apkurei un ūdens uzsildīšanai.

Siltumsūkņi

Siltumsūkņa modernākā tehnoloģija izmanto apkārtējās vides siltumenerģiju, darot jūs par neatkarīgu no naftas un gāzes, Uzziniet, kā darbojas siltumsūkņi un kā var izmantot siltumsūkni mājas atvēsināšanai.

Saules enerģija

Saules apkures sistēma ir efektīvs papildinājums jebkādai modernai apkures sistēmai. Saules apkure palīdz samazināt enerģijas patēriņu un izdevumus. Jūs šādā veidā arī samaziniet ogļskābās gāzes izmešanu atmosfērā. Uzziniet kā saņemt vairāk efekta no saules enerģijas