Find

vSMART

Traadita moduleeriv raadiotermostaat

  • moduleeriv raadiotermostaat teie katla juhtimiseks nutitelefoni kaudu läbi WI-FI
  • võimalus ühendada mitu vSMART-kontrollerit ühe rakendusega
  • kütte- ja sooja veevarustuse programmeerimine
  • kaasaegne disain, mugav ja arusaadav juhtimine, uuenduslik ja effektiivne liides
  • tarbimise ja tootlikkuse graafikud, interaktsioon välisõhu temperatuuriga interneti kaudu.

Overview

Juhtige küttet- ja kuuma vett oma nutitelefonil

vSMART on turul kasutatav esimene Wi-Fi raadiotermostaat, mis on spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks kateldega, eriti Vaillanti kateldega, mis kasutavad eBUS-ühenduse tehnoloogiat.

Uus vSMART võimaldab kahesuunalist sidet katlaga, võimaldades kasutada täies mahus kaasaegse kondensatsioonikatla potentsiaali: soojendusmodulatsioon, väljalasketemperatuuri kontroll jne.

See pakub võimalust luua ühenduse Wi-Fi-võrguga, võimaldades juhtida olles ükskõik millises kohas, oma nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu läbi saadaoleva rakenduse.

vSMARTi jaoks väljatöötatud rakendus võimaldab juurdepääsu samale süsteemile mitmele kasutajale ning annab võimaluse neil kõikidel jutida mitmeid vSMART-kontrollerit mitmesugustes asukohtades.

Igal ajal ja igas kohas on võimalik kindlaks teha mitte ainult soojendamise aja, vaid ka toodetava sooja vee kogus (kahekontuursete katelde paigaldamise korral).Samuti on raadiostermostaadil võimalik kuvada seadmete toimivust ja kuvada vastavad tarbimisgraafikud reaalajas.