Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai palīdzētu Jums uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, maksimāli atbilstošu Jūsu interesēm. Lai izmantotu vietni ar pilnu komfortu, apstipriniet lūdzu sīkdatņu failu pieņemšanu mūsu vietnē. Papildus informāciju par sīkdatņu failiem (cookies) lūdzu iepazīstieties ar mūsu konfidencialitātes politiku (Privacy policy).

Stabila attīstība

Kā ģimenes kompānija, kura ir orientēta uz nākotni, mēs uzņemamies īpašu atbildību par apkārtējo vidi, par mūsu darbinieku un sabiedrības labklājību. Mēs uzskatam, ka ekonomiskais panākums, stabils un ienākumiem bagāts progress nedalāmi saistīts ar sociālo un ekonomisko standartu prioritāti.

Lai īstenotu šīs saistības, mēs organizējām mūsu darbību stabilai attīstībai programmas „S.E.E.D.S.” (Stabila attīstība attiecībā uz Apkārtējo vidi, Darbiniekiem, Attīstību un Produkciju, Sabiedrību) ietvaros. Šo fokusēto jomu noteikšana pamatota uz tādas stabilitātes apjomīgu sapratni, kura ievēro mūsu darbības galvenos uzdevumus. Stabilās attīstības vadība ir pakļauta Ģenerāldirektoram..

Sīkāku informāciju par stabilo attīstību kompānijas „Vaillant” grupā norādīta atskaitē par kompānijas stabilo attīstību or see vaillant-group.com.