Par kompāniju

In novembris 2012 Vaillant Group International GmbH tika dibināta ar tās pusē Remscheid. Vaillant Group International GmbH pārstāv trīs svarīgus zīmolu Vaillant grupas valstīs, kur līdz šim nav atsevišķa Vaillant Group pārdošanas uzņēmums ir klāt.Mērķis ir izstrādāt jaunus un pilnveidot esošos tirgus uzņēmumam, kas ir Vaillant Group International GmbH vienīgais eksportētājs uzņēmums no grupas. Pārdošanas birojs resp. filiāles Minskā un Dubaijā, kā arī tirdzniecības pārstāvji Portugālē un Somijā atbalstīt šo mērķi uz vietas. Vaillant Latvijā ir pārstāvēts kopš 1996. gada. Partnera birojs atrodas Rīgā.

Kompānija „Vaillant” ir starptautiskā tirgus līderis apkures sistēmu tehnoloģiju jomā. Kompānija „Vaillant” piedāvā saviem klientiem visā pasaulē ekoloģiski tīras un enerģiju taupošas apkures sistēmas, pārsvarā balstītas uz atjaunojamiem enerģijas avotiem. . Produkcijas sortimentā iekļautas augstas efektīvitātes apkures ierīces, kuras darbojas ar fosīlo kurināmo un saules enerģiju, kā arī siltumsūkņi, kuros tiek pielietotas intelektuālas vadības sistēmas,.

Kompāniju „Vaillant” Latvijā pārstāv kompānijas oficiālais partneris Vaillant Group International GmbH, kurš atrodas Vācijas pilsētā Remšaidā. Vaillant Group bija dibināta 1874. gadā un līdz pat šim laikam pastāv kā ģimenes kompānija.

Vaillant pārstāvēta Latvijā kopš 1990-iem gadiem.