Find

ELi direktiiv ökodisaini ja energiamärgistuse kohta

ELi uued normid näitavad teed keskkonnasõbralikule tulevikku. Ettevõte «Vaillant» aitab teil saavutada seda.

26. septembril 2015 aastal jõustuvad uued ELi normid, mis mõjutavad katlade ja küttesüsteemide turgu. Normide kogum, mida tuntakse kui "EL direktiiv keskkonna planeerimisest", seab siduvad kriteeriumid energiatõhususele ja heitkogustele.

Selle tulemusena mittekondenseeruvad boilerid tuleb tootmisest kõrvaldada, kuid samal ajal kondensatsiooniboiler annab standartse lahenduse enamus kodudele.

Energiamärgistus – Aidake oma klientidele teha teadlikku valiku

26. septembrist 2015 aastal boilerid, küttesüsteemid ja veesoojendite paagid peavad omama energiamärgistuse. Samuti, nagu etiketid kodumasinatel, sellistel, nagu külmikud või pesumasinad, nende etiketid klassifitseerivad seadmeid klassidesse G kuni A++ ja G kuni A vastavalt boileritele ja veesoojendite paakidele.

Et rõhutada efektiivsust – etiketide tootmine ja kasutamine

Koos toodetega, tootjad peavad pakkuma etiketid ja andmete lehed. Kui meie partnerid, teie peate tagama etiketide märgistuse toodetele ja andmete lehtede olemasolu klientidele.

Online etiketide generaatori kasutamine võimaldab kiiresti luua etiketid, andmete sisestamise teel ja vajutades nupule Trüki. Samuti, süsteemide etiketide loomiseks, mis sisaldavad erinevaid tooteid, on vaja täita astmeliselt küsimustik.