Find
Meie lahendused teie vajadustele

Me toetame teid teie kodu moderniseerimisel

Otsuse vastuvõtmise konsu

Üle 140 aatsa vastutust

Maailmale täna ja homme

Ettevõtest Vaillant

Vaillant - Ametlikud partnerid

Vaillant on esindatud 75 maailma riigis, rohkem kui 25 importijat Euroopas, Aasias ja Okeaanias.

Vaillantist

Ettevõte «Vaillant» ajalugu algab 1874. aastal, kui ta oli asutatud Johann Vaillant poolt, Remscheid linnas, Saksamaal. Sellest ajast alates ettevõte «Vaillant» on tehnoloogia liider ventilatsioon ja soojenduse tööstusharus.

Jätkusuutlik areng

Sotsiaal- ja keskkonna eetika on lahutamatu osa ettevõte «Vaillant» jätkuvas äriedus. Meie tegevus jätkusliku arengu osas põhineb strateegilisel programmil ning mitmel kesksel valdkonnal.

Nõuanded uutele hoonetele

Uus küttesüsteem peab olema võimalikult ökonoomne, efektiivne ja keskkonnasõbralik. Sobivaim küttesüsteemi sõltub teie vajadustest: Millist energiaallikat te eelistate? Kui suured on teie vajadused kütmises? Mis soojusülekande vorm peab olema kasutatud? Nõuannete ja näpunäidete abil me saame aidata teil valida sobiv küttesüsteem.

Nõuanded moderniseerimise osas

Vana küttesüsteemi vahetamisel teil on mitu võimalust: võite uuendada olemasolevat tehnoloogiat ja suurendada efektiivsust. Või saab vähendada oma sõltuvust tõusvatest energiahindadest järkjärgulise, või täieliku üleminekuga taastuvenergiale. Meie näitame, mida otsida selleks, et küte asendamine ennast igati õigustaks.