??ft_90206_ee_EX??

Lihavõttejänku logo tähendab ettevõtte edu

Remscheid, lihavõttepühad 1899. aastal. Sel ajal kui tema lapsed mängisid, sirvis Johann Vaillant ajakirja „Vana ja Uus Maailm" ja leidis sealt huvitava pildi: munast koorus välja jänes.

Ümber muna seisid armsad loomakesed ja punaste põskedega päkapikud. Johann Vaillant oli pildist vaimustatud ja otsustas osta selle pildi õigused.

See oli Vaillanti brändi suure eduloo alguseks.

Väljapaistev ettevõte profiil

"Jänes munas" sai firma «Vaillant» kaubamärgi tunnuseks esimesest päevast alates. 1899 aastast joonistus kaunistab kõik tooted, kataloogid ja brošüürid mis on tootnud firma, mis asub Remscheidi linnas. Vaid mõne aasta jooksul ettevõte «Vaillant» laitmatu reputatsioon levis Saksamaal ja isegi kaugemale.

Ettevõte «Vaillant» esimene reklaami spetsialist

Kui aastal 1920 hakkasid kasvama disaini nõuded, ettevõte «Vaillant» palkas oma esimese reklaami spetsialisti – see oli otsus, nagu selgus, mis asutas ettevõte tuleviku arengu kursi. Alates sellest ajast ettevõte maine populariseeriti ühtlaselt ja professionaalselt.

Et täita arhitektuuri nõuded, olid modifitseeritud logo ja «Vaillant» toodang. Ettevõte kaubamärk oli ajakohastatud esmakordselt.

Logo mudeli sündimine

Ettevõte «Vaillant» andis oma logole selged liinid ja kontuurid. "Jänes munas" on keskne teema, kuid oli lisatud sõna «Vaillant». Läbi sõna ja pildi kombinatsiooni kaubamärgi identifitseerimistoime oli veelgi tugevdatud. Kõik hilisemad muudatused põhinevad Lorberi disainile, mis on endiselt väga sarnane originaaliga.

Jänes saab koomiksiraamatu kujuks ja võidab inimeste südameid

1935 aastal jänes sai uue rolli. Reklaami brošüüris «Eine königliche Hasengeschichte» («Kuninga jänese ajalugu"), ta lahkub munakoorest ja hüpab läbi maailma ajaloo ja logo ajaloo. Tema õnnestub - olulise huumori osaga - veenda monarhe kuuma vanni eelistes. 1970 aastatel ettevõte «Vaillant» tuleb tagasi selle mängulise suhtlemise brandiga edu juurde. Olid väljalastud uued koomiksid, kes võitis palju fänne. Nende populaarsus jätkub ka täna.

Võimsus, tugevus ja pädevus

Aastal 1953, ettevõte «Vaillant» logo oli ajutiselt muudetud: tekstile oli lisatud sõna «Geyser». Seda tehti selleks, et paremini siduda kõrgtehnoloogia «Geyser » tuntud nimega «Vaillant». Alates 1905 aastast ettevõte «Vaillant» on seinaboilerite turul liider koos elemendiga «Geyser», mis on kaitstud autoriõigusega. Mõni aasta hiljem muna sai kaitsva kasti, et anda pildile võimsuse, tugevuse ja pädevuse väljenduse.

Vaimuvälgatus

Hiljem oli lisatud uus disaini element: korporatiivne ettevõtte roheline toon teeb logo tunnustamise eksimatuks, mis oli tõestatud uurimistega. Paljud sakslased teavad, et jänes «Valliant» kuulub ettevõtele, mis asub territooriumi Nordrhein-Westfaleni liidumaal. Lisaks sellele, rohkem kui 70 % sakslastest on kuulnud ettevõtest «Vaillant». Austrias ja Hollandis jänes näitab sama tulemust.

Seega Johan Vaillanti otsus registreerida jänes kaubamärgina 1899 aastal oli tõesti geniaalne idee ettevõtele..